Ekonomi

Burgan Bank müşteri hizmetleri telefon numarası

Burgan Bank, 1970’li yıllarda kurulmuş ve 2012 senesinde Türkiye pazarına girmiştir. Kuveyt merkezli olan Burgan Bank, mevduat hesaplarına verdiği yüksek faizler sebebiyle tercih edilmektedir. Güvenilir bir hizmet elde eden Burgan Bank, birikim yönetimi, dijital bankacılık, hususi bankacılık, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık vb. alanlarda etkinlik gösteriyor. Türkiye’de fazlaca popüler olmasa da Ortadoğu ve Şimal Afrika’da birçok Burgan Bank şubesi var. Hem de Türkiye’de 30’u aşkın Burgan Bank şubesi bulunuyor.

Burgan Bank alan kişi hizmetleri numarası 0 850 222 8 222 ile iletişime geçerek kredi, kredi kartı, mevduat faizi, hesap başvurusu, yitik/çalıntı bildirimi vb. mevzularda data sahibi olabilirsiniz.
İçeriğimizin devamında Burgan Bank yazışma kanalları ve alternatif yöntemler içeriyor. Ek olarak Burgan Bank ile ilgili en mühim mevzuları içeriğimizin en alt kısmında inceleyebilirsiniz.
Sayfa İçeriği

1 Burgan Bank Davet Merkezi2 Burgan Bank İletişim3 Burgan Bank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular3.1 Burgan Bank’ın Sahibi Kim?3.2 Burgan Bank Güvenilir Mi?3.3 Burgan Bank Kredi Şartları Nedir?3.4 Burgan Bank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.5 Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.6 Burgan Bank Hangi Bankalarla Anlaşmalı?3.7 En Yakın Burgan Bank Şubesi Nerede?3.8 Burgan Bank Mevduat Faizi Ne Kadar?3.9 Burgan Bank’a Devlet Güvence Veriyor Mu?
Burgan Bank Davet Merkezi

Telefon Numarası
0 850 222 8 222

Emek verme Saatleri
Burgan Bank davet merkezi 7/24 hizmet veriyor.

Direkt Bağlanma
Davet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Burgan Bank İletişim

Hususi Bankacılık Satın alan Hizmetleri Numarası
0 850 222 8 222

Satın alan Hizmetleri E-Mail Adresi
burganbank@hs03.kep.tr

İletişim Formu
Biçim için tıklayın.

İhbar Hattı
Biçim için tıklayın.

Yardım Sayfası
Burgan Bank yardım ve tavsiyeler sayfası için tıklayın.

Faks
(+90) 212 371 42 42

Genel Müdürlük Adresi
Burgan Bank A.Ş. Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No:13 PK: 34485 Sarıyer / İstanbul Türkiye

Genel Müdürlük Telefon Numarası
(+90) 212 371 37 37

Toplumsal Medya Hesapları
Feysbuk, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Burgan Bank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Sizin için Burgan Bank ile ilgili en fazlaca dört gözle beklenen soruları yanıtladık! Yorumlarda Burgan Bank ile ilgili görüş, tavsiye yada merak ettiklerinizi paylaşabilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!
Burgan Bank’ın Sahibi Kim?
Burgan Bank’ın sahibi Kuveyt merkezli KIPCO Group’tur. Ortadoğu, Asya ve Afrika’da etkili olan şirket, finans şirketleriyle ön plana çıkıyor. Burgan Bank, Tekfen ve Eurobank hisselerini 2012 senesinde satın almasıyla beraber Türkiye pazarına girmiştir.
Burgan Bank Güvenilir Mi?
BDDK kapsamında hizmet veren Burgan Bank, güvenilir bir bankadır. Burgan Bank, güvenilir hizmetleriyle her geçen gün alan kişi sayısını arttırmayı başarıyor. Ek olarak BDDK tarafınca denetlenmektedir.
Burgan Bank Kredi Şartları Nedir?
Dinlence, taşıt, konut, eğitim vb. ihtiyaçlarınız için Burgan Bank’tan kredi alabilirsiniz. Ek olarak ticari kredileriniz için de Burgan Bank’a kolayca başvurmanız mümkün. Burgan Bank kredi şartları:

18 yaşından büyük olmak,
Belgelenebilir bir gelire haiz olmak,
Kredi puanının riskli yada azca riskli sınıfta olmaması.

Burgan Bank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Konut, gereksinim yada taşıt kredisi için Burgan Bank’a başvurabilirsiniz. Burgan Bank kredi başvurusu için şubeye başvurmanız gerekiyor. Banka, SMS yada web bankacılığı yöntemiyle kredi başvurularını kabul etmemektedir. Ek olarak Burgan Bank alan kişi hizmetleri 0 850 222 8 222 numarasıyla da kredi başvurusu hakkında ayrıntıları öğrenebilirsiniz.
Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Bireysel ve ticari müşterileri için Burgan Bank kredi kartı seçeneğini de sunmaktadır. Burgan Bank kredi kartı başvurusu için web bankacılığını kullanabilir yada şubelere başvurabilirsiniz. Online müracaat için tıklayın. Burgan Bank yazışma 0 850 222 8 222 numarasıyla da kredi kartı başvurusu yapılabiliyor.
Burgan Bank Hangi Bankalarla Anlaşmalı?

Bulunduğunuz bölgede Burgan Bank şubesi yada ATM’si yoksa, Burgan Bank’ın anlaşmalı ATM’lerini kullanabilirsiniz. Burgan Bank müşterileri TEB ve İş Bankası ATM’lerini para çekmek için parasız kullanabiliyor.
En Yakın Burgan Bank Şubesi Nerede?
Burgan Bank’ın Türkiye’de 30’u aşkın şubesi bulunuyor. Ankara, İstanbul, Kayseri, İzmir, Gaziantep, Denizli, Mersin, Adana, Kocaeli, Bursa ve Muğla’da Burgan Bank şubeleri var. Size en yakın Burgan Bank şubesini bulmak için tıklayın.
Burgan Bank Mevduat Faizi Ne Kadar?

Müşterilerine yüksek mevduat faizi pozitif yanları sunan Burgan Bank, değişik seçeneklerle mevduat hesabı açma imkanı sağlıyor. Burgan Bank mevduat faizi oranları %19,60 oranından başlıyor. Ek olarak ilk kere Burgan Bank’tan hesap açanlara 90 gün süresince çeşitli avantajlar da sunuluyor. Burgan Bank mevduat hesaplama aracına buradan ulaşabilirsiniz. Ek olarak Burgan Bank alan kişi hizmetleri ile görüşerek de sizin için en uygun mevduat hesabını öğrenmeniz mümkün.
Burgan Bank’a Devlet Güvence Veriyor Mu?

Tüm bankalarda olduğu şeklinde devlet, Burgan Bank için de güvence sağlamaktadır. Burgan Bank’ın batkı etmesi durumunda zararınız 150.000 TL’ye kadar devlet tarafınca karşılanır. Bu durum BDDK kapsamında hizmet veren tüm bankalar için geçerlidir.

Satın alan Hizmetlerine Puan Verin

Tien Nguyen

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolo diyari jigolo ajansimiz jigolo sahibinden jigolo ilan sitesi jigolo kayitci jigololar ariyorum