Enpara Alan kişi Hizmetleri

enpara musteri hizmetleri 619481b3f3835 - Enpara Alan kişi Hizmetleri

QNB Finansbank tarafınca kurulan Enpara, bir dijital bankacılık hizmetidir. Bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinin tamamı Enpara mobil uygulamasıyla gerçekleştirilir. Enpara kullanıcıları, kredi ve kredi kartı başvurusu, kredi kullanımı, ödeme vb. tüm bankacılık işlemlerini şubesiz gerçekleştirebilir. 2015 senesinde hizmet vermeye başlamış olan Enpara, 2021 itibariyle ortalama 3 milyon tüketici sayısına ulaşmıştır. Dolayısıyla en oldukça kullanılan dijital bankacılık kanalları içinde yer verilmiştir. Enpara’nın öne çıkan öteki bir pozitif yanları ise hesap işletim tutarı, EFT/Havale tutarı ve kredi kartı aidatını almamasıdır. Müşteriler, bu avantajlar sebebiyle Enpara’yı kullanmaktadır. 

Enpara satın alan hizmetleri 0850 222 3663 numarasıyla ödeme, havale, yeni müracaat, yitik/ çalıntı vb. tüm işlemlerini 7/24 tamamlayabilir. Hem de bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinizin tamamı için Enpara davet merkezi ile görüşebilirsiniz.
İçeriğimizin devamında Enpara satın alan hizmetleri ve alternatif yazışma kanalları hakkında detaylara göz atabilirsiniz. Ek olarak Enpara ile ilgili en mühim soruları da en alt bölümde cevaplandırdık!
Sayfa İçeriği

1 Enpara Davet Merkezi2 Enpara İletişim3 Enpara Hakkında Sıkça Sorulan Sorular3.1 Enparalı Iyi mi Olunur?3.2 Enpara Iyi mi Bir Banka?3.3 Enpara Kredi Kartı Ne Süre Teslim Edilir?3.4 Enpara Kredi Kartı Hangi Kurye İle Gelir?3.5 Enpara Kredi Kartı Harcama İtirazı Iyi mi Yapılır?3.6 Enpara Iyi mi Tavsiye Edilir?3.7 Enpara Para Çekme Limiti Ne Kadar?3.8 Enpara Hafta Sonu EFT Yapılır Mı?3.9 Enpara Şirketim Nedir?3.10 Enpara Şirketim Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.11 Enpara Hangi ATM’ler Parasız?3.12 Encard Kredi Kartı Mı?3.13 Enpara Mevduat Faizi Ne Kadar?3.14 Enpara Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.15 Enpara Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Enpara Davet Merkezi

Telefon Numarası
0850 222 3663

Emek verme Saatleri
Enpara davet merkezi 7/24 aranabilir.

Direkt Bağlanma
Davet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Enpara İletişim

Hususi Bankacılık Alan kişi Hizmetleri Numarası
0850 222 3663

Alan kişi Hizmetleri E-Mail Adresi
cozum@enpara.com

İletişim Formu
Biçim için tıklayın.

Harcama İtiraz Formu
Biçim için tıklayın.

Yardım Sayfası
Enpara yardım ve tavsiyeler sayfası için tıklayın.

Fax
0212 216 0992

Genel Müdürlük Adresi
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 34394 Şişli / İstanbul

Genel Müdürlük Telefon Numarası
(0212) 318 50 00

Toplumsal Medya Hesapları
Feysbuk, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Enpara Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Enpara ile ilgili daha çok bilgiye göz atmak ister misiniz? Sizin için Enpara hakkında en oldukça dört gözle beklenen soruları araştırdık ve cevaplandırdık! Yorumlarda Enpara ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilir yada merak ettiklerinizi sorabilirsiniz! Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!
Enparalı Iyi mi Olunur?
Enparalı olmak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey, Enpara satın alan hizmetleri ile iletişime geçmek. İletişim kurduğunuzda sizin uygun olduğunuz gün ve saate buluşma ayarlanıyor. Buluşma günü ise sizin belirttiğiniz adrese Enpara mensubu gelmiş olarak evrakları imzalatıyor ve kartınızı teslim ediyor. Enparalı olmak için online müracaat sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 
Enpara Iyi mi Bir Banka?
Enpara, kredi kartı aidatı ödenmeyen, hesap işletim tutarı almayan şubesiz bankacılık sistemidir. Son aşama güvenilir olup BDDK tarafınca denetlenir ve düzenlenir. Hem de QNB Finansbank’ın kuruluşudur.
Enpara Kredi Kartı Ne Süre Teslim Edilir?
Enpara kredi kartı başvurusu yaptığınızda en geç iki iş günü içinde pozitif ve negatif dönüş yapılır. Başvurunuz onaylandığında Enpara kredi kartınız averaj 1 hafta içinde size teslim edilecektir. Kartınız size ulaşmamış ise Enpara davet merkezi ile görüşebilirsiniz.
Enpara Kredi Kartı Hangi Kurye İle Gelir?
Enpara kredi kartınız AGT kurye ile teslim edilecektir. AGT Kurye, hususi evraklar, sözleşme vb. evraklarını adreslerine ulaştırıyor.
Enpara Kredi Kartı Harcama İtirazı Iyi mi Yapılır?
Enpara kredi kartınız ile sizden habersiz meydana getirilen işlemlere kolayca itiraz edebilirsiniz. Harcama itiraz formunu tükenmez kalem ile el yazınızla doldurun ve net bir fotoğrafını çekin. Biçim fotoğrafını cozum@enpara.com adresine göndererek harcama itirazınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Enpara Iyi mi Tavsiye Edilir?
Enpara’lı olmayan yakınlarınızı mobil uygulama anasayfasında belirtilen ‘bizi tavsiye et’ butonuyla tavsiye edebilirsiniz. Hem de Enpara POS tavsiyelerinizde sizde maddi yönden kazanç sağlayabilirsiniz. Detaylı data için buraya tıklayın.
Enpara Para Çekme Limiti Ne Kadar?
Enpara, para çekme limiti Encard ile 7500 TL’dir. İlgili tutarı QNB Finansbank ATM’lerinden herhangi bir ücret ödemeden çekebilirsiniz. Ek olarak QR Kod ile mobil para çekme işleminde limit 1500 TL’dir.
Enpara Hafta Sonu EFT Yapılır Mı?
Evet, Enpara ile öteki banka hesaplarınıza 1000 TL’ye kadar EFT yapabilirsiniz. Fast transferlerde tek seferlik limit 1000 TL’dir. 1000 TL’nin üstündeki tutarlar ilk mesai günü gönderilir. Herhangi bir sorunda Enpara davet merkezi ile iletişime geçerek EFT işleminizle ilgili data alabilirsiniz.
Enpara Şirketim Nedir?
Bireysel müşterilerine birçok avantaj sunan Enpara, son yeniliğiyle beraber Şirketim uygulamasını başlattı. Enpara Şirketim, işletmelere kurumsal bankacılık hizmeti sağlar. Şirketim uygulamasıyla POS aleti edinebilir ve tüm ödeme, kredi vb. işlemlerinizi Enpara üstünden tamamlayabilirsiniz. Detaylı data için tıklayın.
Enpara Şirketim Başvurusu Iyi mi Yapılır?
İşletmenizin aidatsız kredi kartı ve masrafsız bankacılık hizmetlerinden faydalanması için Enpara Şirketim başvurusu yapabilirsiniz. Müracaat için Enpara Şirketim internet adresinden ‘Enparalı Ol’ butonunu tıklamanız kafi oluyor. Biçim ve yazışma bilgilerinizi yazdıktan sonrasında Enpara mensubu sizinle iletişime geçecektir. Online müracaat için tıklayın.
Enpara Hangi ATM’ler Parasız?
Enpara müşterileri, QNB Finansbank, Denizbank ve TEB ATM’lerini ücretsiz bir şekilde kullanabilir. Bu ATM’lerden para çekmek, para yatırmak yada ödeme yapmak benzer biçimde işlemler belirli limit dahilinde parasızdır.
Encard Kredi Kartı Mı?
Encard, Enpara’nın müşterilerine verdiği hesap kartıdır. Bu kart ve Enpara hesapları ile para transferi parasızdır. Hem de hesap işletim tutarı yoktur.
Enpara Mevduat Faizi Ne Kadar?
Birikimlerinizden daha çok kazanç elde etmek için Enpara mevduat faizi ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. Enpara mevduat faizi:

32 Gün: %15,5
46 Gün: %15,5
92 Gün: %15,25
181 Gün: %14,50

Mevduat faizleri yatırılan para miktarına bakılırsa farklılık göstermektedir. Enpara çözüm merkezi 0850 222 3663 ile görüşerek en doğru bilgiyi alabilirsiniz.
Enpara Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Enpara müşterisiyseniz Enpara Mobil uygulamasına giriş yapın. Sol yukarıda yer edinen üç çizgiye tıklayın ve buradan Kredi Kartı kısmını seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Enpara online kredi kartı başvurusu için tıklayın.
Enpara Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Enpara müşterileri 1000 – 75.000 TL aralığında kredi başvurusu yapabilir. Kredi için en uzun vade sayısı 36’dır. Enpara kredi başvurusu için:

Enpara mobil uygulamasına giriş yapın,
Sol yukarıdaki üç çizgiye tıklayın ve kredi kısmını seçin,
Çekmek istediğiniz kredi tutarı ve aylık gelirinizi belirtin,
Kredi başvurusu sonucunuz en geç 1 iş günü içinde cevaplandırılacaktır.

 
 

Alan kişi Hizmetlerine Puan Verin

https://bilgi-bilgi.com

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir