Etken Bank Satın alan Hizmetleri

aktif bank musteri hizmetleri 6195d3a1891ea - Etken Bank Satın alan Hizmetleri

1999 senesinde hususi ana para ile kurulan Etken Bank, 2008 senesinde Çalık Tüm ortaklık bünyesine geçmiştir. Sadece Türkiye’de oldukça azca şubesi bulunur. Bununla beraber en kolay kredi veren bankalar içinde olması sebebiyle satın alan sayısını arttırmayı başarmıştır. Gelir belgesiz kredi veren ender bankalardan biridir ve N Kolay kapsamında kolaylık sunar. Etken Bank satın alan hizmetleri numarası 0850 724 30 50 ile kredi başvurusu, kredi ödeme, gizyazı oluşturma vb. tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Bireysel ve kurumsal alanlarda bankacılık hizmeti sunan Etken Bank, hususi bankacılık hizmetleriyle de müşterilerine destek olmaktadır. Yatırım, ödeme, Passolig, aktarma, mevduat vb. bireysel bankacılık hizmetleri vardır. Etken Bank satın alan hizmetleri numarası ve alternatif kontakt yayınlarını yakından incelemek için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte Etken Bank kontakt ve öteki dört gözle beklenen sorular da içeriğimizin devamında yer ediniyor.
Sayfa İçeriği1 Etken Bank Davet Merkezi2 Etken Bank İletişim3 Etken Bank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular3.1 Etken Bank Kimin?3.2 Etken Bank Güvenilir Mi?3.3 N Kolay Hangi Bankanın? Ne İşe Yarar?3.4 N Kolay Satın alan Hizmetleri Numarası Nedir?3.5 N Kolay Iyi mi Para Çekilir?3.6 Etken Bank Kredi Faiz Oranları Nedir?3.7 Etken Bank Kredi Hesaplama Iyi mi Yapılır?3.8 Etken Bank Şubeleri Nerede Var?3.9 Etken Bank Hangi ATM’lerden Para Çekebilirim?3.10 Passolig Etken Bank Nedir?3.11 Etken Bank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.12 Etken Bank Şubelerinin Emek harcama Saatleri Nedir?
Etken Bank Davet Merkezi

Telefon Numarası
0850 724 30 50

Geri Arama 
Evet

Gerçek Şahıs
Evet

Emek harcama Saatleri
Etken Bank davet merkezi 7/24 aranabilir.

En İyi Arama Saati
09:00 – 10:15

Direkt Bağlanma
Davet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Etken Bank İletişim

Satın alan Hizmetleri Numarası
0850 724 30 50

Satın alan Hizmetleri E-Mail Adresi
iletisim@aktifbank.com.tr

İletişim Formu
Biçim için tıklayın.

Harcama İtiraz Formu
Biçim için tıklayın.

Yardım Sayfası
Etken Bank yardım ve tavsiyeler sayfası için tıklayın.

Faks
0 212 340 88 79

Genel Müdürlük Adresi
Etken Bank Genel Müdürlük Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi No: 8/1 Şişli İstanbul

Genel Müdürlük Telefon Numarası
0 212 340 80 00

Toplumsal Medya Hesapları
YouTube, LinkedIn

Etken Bank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Etken Bank ile ilgili en oldukça dört gözle beklenen soruları sizin için cevapladık! Aşağıdaki sual cevapları inceleyerek en oldukça merak ettiğiniz mevzuları öğrenebilirsiniz. Sizin için tüm soruların cevaplarını özenle araştırdık. Yorumlarda Etken Bank hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilir yada görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Etken Bank Kimin?
Etken Bank’ın sahibi Çalık Tüm ortaklık’tir. 1999 senesinde kurulan banka Etken Yatırım Bank ismiyle hizmet vermiştir. 2007 senesinde yapılandırma ile beraber Etken Bank adını almıştır. 
Etken Bank Güvenilir Mi?
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) üyesi Etken Bank, güvenilir bir finans kuruluşudur. İşlemler, devlet güvencesi altındadır ve yüzbinlerce müşterisi vardır.
N Kolay Hangi Bankanın? Ne İşe Yarar?
Etken Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu N Kolay, bir çeşit gerekseme kredisidir. N Kolay müşterileri, herhangi bir nakit ihtiyacında banka ATM’lerinden para çekerek ihtiyacını karşılayabilir. Buraya tıklayarak detaylı data edinebilirsiniz.
N Kolay Satın alan Hizmetleri Numarası Nedir?
Etken Bank’ın hizmeti olan N Kolay gene Etken Bank kontakt numaralarına haizdir. 0850 724 30 50 numarasını arayarak N Kolay satın alan hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Bununla birlikte N Kolay kontakt numarası 7/24 hizmet vermektedir.
N Kolay Iyi mi Para Çekilir?
N Kolay müşterileri ATM’den parasız para çekmek için PTT şubelerini yada ATM’lerini kullanabilir. PTT’den para çekmek için herhangi bir komisyon ödenmez. Bununla birlikte öteki bankaların tüm ATM’lerinden de para çekilebiliyor. Sadece bunun için çekilen tutara bakılırsa komisyon ödenmesi gerekmektedir.
Etken Bank Kredi Faiz Oranları Nedir?
Kolay kredi veren bankalar içinde yer edinen Etken Bank, müşterilerine 40.000 TL’ye kadar gerekseme kredisi vermektedir. Etken Bank faiz oranları %2.79’dan başlamakla beraber kredi puanı yüksek olan kişiler daha düşük faizle kredi çekebilir. Buraya tıklayarak detaylı data edinebilirsiniz.
Etken Bank Kredi Hesaplama Iyi mi Yapılır?
Tüketiciler, emeklilere hususi krediler yada N Kolay kredilerden yararlanabilir. Kredi faiz oranları ve vade sayısı tercih edilen kredi türüne bakılırsa farklılık gösteriyor. İhtiyacınız olan nakit miktarını ve ödeyeceğiniz vade sayısını belirleyerek Etken Bank kredi hesaplama işlemini kolayca yapabilirsiniz. Etken Bank’ın internet adresinden kredi hesaplamak için tıklayın.
Etken Bank Şubeleri Nerede Var?
Türkiye’de 12 şube ile hizmet veren Etken Bank, her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Etken Bank şubeleri şu şehirlerde bulunuyor:

İstanbul (3)
Ankara  (2)
İzmir
Adana
Antalya
Bodrum
Kayseri
Bursa
Gaziantep

Şubelerin adres ve kontakt bilgilerini öğrenmek için tıklayın.
Etken Bank Hangi ATM’lerden Para Çekebilirim?
ATM sayısı azca olsa da Etken Bank, kolay kredi imkanı ile satın alan sayısını arttırmaya devam ediyor. Etken Bank müşterileri ücretsiz bir şekilde kendi banka ATM’lerini, PTT ve Şekerbank ATM’lerini kullanabilir. Bununla beraber öteki banka ATM’lerinden para çekmek için ücret ödenmelidir.
Passolig Etken Bank Nedir?
Etken Bank müşterileri Passolig kredi kartını kullanabilir. Passolig kredi kartı stadyumlarda maç seyretmek için de tercih edilebiliyor. Klasik bir kredi kartı işlevi de gören bu kartı tüm alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Detaylı data için buraya tıklayın.
Etken Bank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Bireysel ve ticari ihtiyaçlarınız için Etken Bank kredi hizmetini kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanmanız mümkündür:

Etken Bank kontakt 0850 724 30 50 numarası,
Şube,
N Kolay kredi online müracaat (müracaat yapmak için tıklayın)
KREDI boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 3050’ye SMS gönderebilirsiniz.

Etken Bank Şubelerinin Emek harcama Saatleri Nedir?
İşlemlerinizi kolayca şubeden tamamlamak için Etken Bank şubelerine başvurabilirsiniz. Etken Bank şubelerinin emek verme saati 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:00’dir. Şubeler 9’da açılır öğlen 1 saatlik yiyecek molası vardır.
 

Satın alan Hizmetlerine Puan Verin

https://bilgi-bilgi.com

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir