Ekonomi

Aktif bank müşteri hizmetleri telefon numarası

1999 senesinde hususi ana para ile kurulan Aktif bank, 2008 senesinde Çalık Tüm ortaklık bünyesine geçmiştir. Yalnız Türkiye’de oldukça azca şubesi bulunur. Bununla beraber en kolay kredi veren bankalar içinde olması sebebiyle alan kişi sayısını arttırmayı başarmıştır. Gelir belgesiz kredi veren ender bankalardan biridir ve N Kolay kapsamında kolaylık sunar. Aktif bank alan kişi hizmetleri numarası 0850 724 30 50 ile kredi başvurusu, kredi ödeme, gizyazı oluşturma vb. tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal alanlarda bankacılık hizmeti sunanAktif bank, hususi bankacılık hizmetleriyle de müşterilerine destek olmaktadır. Yatırım, ödeme, Passolig, aktarma, mevduat vb. bireysel bankacılık hizmetleri vardır. Etken Bank alan kişi hizmetleri numarası ve alternatif kontakt yayınlarını yakından incelemek için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz. Hem de Etken Bank kontakt ve diğeri dört gözle beklenen sorular da içeriğimizin devamında içeriyor.
i

Telefon Numarası
0850 724 30 50

Geri Arama
Evet

Gerçek Şahıs
Evet

Emek verme Saatleri
Aktif bank davet merkezi 7/24 aranabilir.

En İyi Arama Saati
09:00 – 10:15

Direkt Bağlanma
Davet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Aktif bank İletişim

Satın alan Hizmetleri Numarası
0850 724 30 50

Satın alan Hizmetleri E-Mail Adresi
iletisim@aktifbank.com.tr

İletişim Formu
Biçim için tıklayın.

Harcama İtiraz Formu
Biçim için tıklayın.

Yardım Sayfası
Aktif bank yardım ve tavsiyeler sayfası için tıklayın.

Faks
0 212 340 88 79

Genel Müdürlük Adresi
Aktif bankGenel Müdürlük Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi No: 8/1 Şişli İstanbul

Genel Müdürlük Telefon Numarası
0 212 340 80 00

Toplumsal Medya Hesapları
YouTube, LinkedIn

Aktif bank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Aktif bankile ilgili en oldukça dört gözle beklenen soruları sizin için cevapladık! Aşağıdaki sual cevapları inceleyerek en oldukça merak ettiğiniz mevzuları öğrenebilirsiniz. Sizin için tüm soruların cevaplarını özenle araştırdık. Yorumlarda Aktif bank hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilir yada görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aktif bankKimin?
Aktif bank’ın sahibi Çalık Tüm ortaklık’tir. 1999 senesinde kurulan banka Etken Yatırım Bank ismiyle hizmet vermiştir. 2007 senesinde yapılandırma ile beraber Etken Bank adını almıştır.
Etken Bank Güvenilir Mi?
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) üyesi Etken Bank, güvenilir bir finans kuruluşudur. İşlemler, devlet güvencesi altındadır ve yüzbinlerce müşterisi vardır.
N Kolay Hangi Bankanın? Ne İşe Yarar?
Etken Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu N Kolay, bir çeşit gerekseme kredisidir. N Kolay müşterileri, herhangi bir nakit ihtiyacında banka ATM’lerinden para çekerek ihtiyacını karşılayabilir. Buraya tıklayarak detaylı data edinebilirsiniz.
N Kolay Satın alan Hizmetleri Numarası Nedir?
Etken Bank’ın hizmeti olan N Kolay gene Etken Bank kontakt numaralarına haizdir. 0850 724 30 50 numarasını arayarak N Kolay alan kişi hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Hem de N Kolay kontakt numarası 7/24 hizmet vermektedir.
N Kolay Iyi mi Para Çekilir?
N Kolay müşterileri ATM’den parasız para çekmek için PTT şubelerini yada ATM’lerini kullanabilir. PTT’den para çekmek için herhangi bir komisyon ödenmez. Hem de diğeri bankaların tüm ATM’lerinden de para çekilebiliyor. Yalnız bunun için çekilen tutara gore komisyon ödenmesi gerekmektedir.
Etken Bank Kredi Faiz Oranları Nedir?
Kolay kredi veren bankalar içinde yer edinen Etken Bank, müşterilerine 40.000 TL’ye kadar gerekseme kredisi vermektedir. Etken Bank faiz oranları %2.79’dan başlamakla beraber kredi puanı yüksek olan kişiler daha düşük faizle kredi çekebilir. Buraya tıklayarak detaylı data edinebilirsiniz.
Etken Bank Kredi Hesaplama Iyi mi Yapılır?
Tüketiciler, emeklilere hususi krediler yada N Kolay kredilerden yararlanabilir. Kredi faiz oranları ve vade sayısı tercih edilen kredi türüne gore farklılık gösteriyor. İhtiyacınız olan nakit miktarını ve ödeyeceğiniz vade sayısını belirleyerek Etken Bank kredi hesaplama işlemini kolayca yapabilirsiniz. Etken Bank’ın web adresinden kredi hesaplamak için tıklayın.
Etken Bank Şubeleri Nerede Var?
Türkiye’de 12 şube ile hizmet veren Etken Bank, her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Etken Bank şubeleri şu şehirlerde bulunuyor:

İstanbul (3)
Ankara (2)
İzmir
Adana
Antalya
Bodrum
Kayseri
Bursa
Gaziantep

Şubelerin adres ve kontakt bilgilerini öğrenmek için tıklayın.
Etken Bank Hangi ATM’lerden Para Çekebilirim?
ATM sayısı azca olsa da Etken Bank, kolay kredi imkanı ile alan kişi sayısını arttırmaya devam ediyor. Etken Bank müşterileri parasız bir halde kendi banka ATM’lerini, PTT ve Şekerbank ATM’lerini kullanabilir. Bununla beraber diğeri banka ATM’lerinden para çekmek için ücret ödenmelidir.
Passolig Etken Bank Nedir?
Etken Bank müşterileri Passolig kredi kartını kullanabilir. Passolig kredi kartı stadyumlarda maç seyretmek için de tercih edilebiliyor. Klasik bir kredi kartı işlevi de gören bu kartı tüm alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Detaylı data için buraya tıklayın.
Etken Bank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Bireysel ve ticari ihtiyaçlarınız için Etken Bank kredi hizmetini kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanmanız mümkündür:

Etken Bank kontakt 0850 724 30 50 numarası,
Şube,
N Kolay kredi online müracaat (müracaat yapmak için tıklayın)
KREDI boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 3050’ye SMS gönderebilirsiniz.

Etken Bank Şubelerinin Emek verme Saatleri Nedir?
İşlemlerinizi kolayca şubeden tamamlamak için Etken Bank şubelerine başvurabilirsiniz. Etken Bank şubelerinin emek verme saati 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:00’dir. Şubeler 9’da açılır öğlen 1 saatlik yiyecek molası vardır.

Satın alan Hizmetlerine Puan Verin

Tien Nguyen

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolo diyari jigolo ajansimiz jigolo sahibinden jigolo ilan sitesi jigolo kayitci jigololar ariyorum