Ekonomi

Fibabanka müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Fibabanka’nın kuruluşu 1990 yılına kadar dayanıyor, yalnız bugünkü adı ve hizmet anlayışıyla 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Millenium Bank’ın 2010 senesinde satılmasıyla beraber Fibabanka adını almıştır. Kurucusu Hüsnü Özyeğin’dir. Uygun faiz oranları ve düşük kredi notuna haiz olan tüketicilere kredi vermesiyle Fibabanka, satın alan sayısını yükseltmeyi başarmıştır. Hem de çeşitli marka işbirlikleri ile Teknosa, Vatan vb. mağazalar için müşterilere kredi desteği sunmaktadır. Müşteriler, Fibabanka’yı kolay kredi, süratli işlem ve gelişmiş online bankacılık için tercih ediyor.

Fibabanka satın alan hizmetleri 0850 222 77 77 numarası kredi, kredi kartı başvurusu, ödeme, yitik / çalıntı bildirimi vb. işlemler için kullanılıyor. Hem de gene aynı numara ile görüntülü görüşme yaparak hesap açılışı yapılabiliyor.
İçeriğimizin devamında Fibabanka davet merkezi ve diğeri yazışma kanalları ile ilgili detaylar içeriyor. Hem de Fibabanka hakkında merak ettiğiniz soruları en alt bölümde inceleyebilirsiniz.
Sayfa İçeriği

1 Fibabanka Davet Merkezi2 Fibabanka İletişim3 Fibabanka Hakkında Sıkça Sorulan Sorular3.1 Fibabanka’nın Sahibi Kim?3.2 Fibabanka Güvenilir Mi?3.3 Iyi mi Fibabanka Müşterisi Olurum?3.4 Fibabanka Iyi mi Hesap Açılır?3.5 Fibabanka EFT Tutarı Ne Kadar?3.6 Fibabanka Hesap İşletim Tutarı Ne Kadar?3.7 Fibabanka Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.8 Fibabanka Telefon Kredisi Kaç Taksit?3.9 Fibabanka Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?3.10 Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.11 Fibabanka Kaç Puana Kredi Verir?3.12 Fibabanka Kiraz Hesap Nedir?3.13 Fibabanka Şubeleri Türkiye’de Kaç Tanedir?
Fibabanka Davet Merkezi

Telefon Numarası
0850 222 77 77

Emek harcama Saatleri
Fibabanka davet merkezi 7/24 aranabilir.

Direkt Bağlanma
Davet merkezini aradıktan sonrasında 7’yi tuşlayın.

Fibabanka İletişim

Hususi Bankacılık Alan kişi Hizmetleri Numarası
444 88 88

Alan kişi Hizmetleri E-Mail Adresi
info@fibabanka.com.tr

İletişim Formu
Biçim için tıklayın.

Harcama İtiraz Formu
Biçim için tıklayın.

Yardım Sayfası
Fibabanka yardım ve tavsiyeler sayfası için tıklayın.

Faks
(0212) 258 37 78

Genel Müdürlük Adresi
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 -34394 Şişli / İstanbul

Genel Müdürlük Telefon Numarası
(0212) 381 82 82

Toplumsal Medya Hesapları
Feysbuk, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Fibabanka Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Fibabanka ile ilgili daha oldukça data edinmek ister misiniz? Sizin için en mühim soruları araştırdık ve özenle yanıtladık. Siz de yorumlarda Fibabanka ile ilgili görüş yada önerilerinizi paylaşarak binlerce kişiye destek olabilirsiniz!
Fibabanka’nın Sahibi Kim?
Fibabanka’nın sahibi Fiba Tüm ortaklık’tir. İlgili tüm ortaklık esenlik, enerji, perakende, endüstri, sigorta, finans vb. alanlarda iş yapmaktadır. Fiba Tüm ortaklık’in sahibi ve kurucusu ise Hüsnü Özyeğin’dir.
Fibabanka Güvenilir Mi?
Evet, Fibabanka güvenilir bir bankadır. Hem de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafınca denetlenmekte ve ilgili düzenlemelerin yapılması sağlanmaktadır. Fibabanka, son aşama güvenilir bankalar arasındadır.
Iyi mi Fibabanka Müşterisi Olurum?
Fibabanka müşterisi olmak için Fibabanka davet merkezi 0850 222 77 77 ile görüşebilir ve işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Hem de Fibabanka mobil uygulamasını indirerek ‘Fibabanka müşterisi olmak isterim’ seçeneğini tıklayarak görüntülü görüşme ile satın alan olabilirsiniz. Son olarak Fibabanka şubelerine başvurarak da satın alan olmanız mümkün. Buraya tıklayarak detaylı data edinin.
Fibabanka Iyi mi Hesap Açılır?
Fibabanka şubelerine T.C. kimlik kartınız ile başvurarak hesap açma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ek olarak online hesap açımı için Fibabanka mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.
Fibabanka EFT Tutarı Ne Kadar?
Fibabanka EFT tutarı 8 TL olarak belirlenmiştir. Hem de gönderilen miktar arttıkça EFT tutarı de yükselebilir. Mesai saatleri içinde yada FAST olarak 1000 TL EFT gönderimlerindeyse ücret alınmıyor.
Fibabanka Hesap İşletim Tutarı Ne Kadar?
TL cinsinden oluşturulan hesaplarda, Fibabanka hesap işletim tutarı almamaktadır. Dolar yada Euro cinsinden oluşturulan mevduat hesaplarındaysa 2 Dolar ya da 2 Euro işletim tutarı alınır.
Fibabanka Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Kolay kredi veren bankalar içinde yer edinen Fibabanka, uygun faizleriyle de dikkat çekiyor. Fibabanka satın alan hizmetleri 444 88 88 numarası ile yada Fibabanka mobil bankacılık ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ek olarak vaktiniz var ise Fibabanka şubelerine başvurarak da kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.
Fibabanka Telefon Kredisi Kaç Taksit?
Satın alacağınız telefonun miktarına gore Fibabanka telefon kredisi taksit sayısı belirleniyor. Buna gore:

3500 TL ve altı telefon alımlarında 12 taksit,
3500 TL ve üstü elektronik aygıt yada telefon alımlarında 24 taksit yapılıyor.

Fibabanka telefon kredisi Vatan Bilgisayar, N11, Teknosa, CarrefourSA vb. yerlerde kullanılabilir. Detaylı data için tıklayın.
Fibabanka Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?
Fibabanka kredi faiz oranları %1.85 oranından başlıyor. Ek olarak gerekseme, taşıt yada konut kredisi faiz oranları farklılık göstermektedir. Konut kredisi faiz oranı ise %1.77 olarak belirlenmiştir. Fibabanka kredi hesaplama aracı için tıklayın.
Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Bonus ve Fibabanka işbirliğiyle hazırlanan kredi kartlarından kolayca yararlanabilirsiniz. Fibabanka kredi kartı başvurusu için Fibabanka yazışma 444 88 88 numarasıyla görüşebilir yada şubelerden müracaat yapabilirsiniz. Online Fibabanka kredi kartı başvurusu için tıklayın.
Fibabanka Kaç Puana Kredi Verir?
Kredi puanınız düşük olsa da Fibabanka’dan kredi çekebilirsiniz. Fibabanka, kredi kullandırma puanları şöyleki:

0 – 699: En Riskli
700 – 1099: Orta Riskli
1100 – 1499: Azca Riskli
1500 – 1699: İyi
1700 ve üstü: Fazlaca İyi

Buna gore kredi puanınız 1060 ve üstü ise hem de kredi kullanmanıza engel olan bir durum yoksa kredi kullanmanız yüksek olasılık ihtiva eder.
Fibabanka Kiraz Hesap Nedir?
Fibabanka kiraz vadeli hesap ve vadesiz hesabın birleşimi olarak adlandırılabilir. Bu sayede hesabınızdaki para gece saatlerinde faiz ile değerlendirilirken günün her saatinde paranızı harcamaya devam edebilirsiniz. Kiraz Hesap, TL, Dolar, Euro, Altın, Gümüş vb. değişik türlerde açılabiliyor. Buraya tıklayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz.
Fibabanka Şubeleri Türkiye’de Kaç Tanedir?
Fibabanka’nın Türkiye’de 20 ilde altmışı aşkın şubesi bulunmaktadır. Bankacılık ve kredi işlemlerinizin tamamını Fibabanka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. En yakın Fibabanka şubesini bulmak için tıklayın.

Alan kişi Hizmetlerine Puan Verin

Tien Nguyen

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolo diyari jigolo ajansimiz jigolo sahibinden jigolo ilan sitesi jigolo kayitci jigololar ariyorum