Ekonomi

Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası

Lübnan merkezli Odeabank, 2012 yılından beri Türkiye’de hizmet veriyor. Averaj 20 ilde 50 şube ile hizmet veren Odeabank, bireysel, ticari, KOBİ ve tüzel kişiler için bankacılık faaliyetleri sunmaktadır. Odeabank, BDDK tarafınca denetleniyor olup son aşama güvenilir bankalardan biridir. Kredi, kredi kartı, mevduat hesabı, proje finansmanı, BES vb. mevzularda Odebank ile iletişime geçebilirsiniz. Odeabank satın alan hizmetleri 444 8 444 numarasıyla 7/24 hizmet vermektedir. Gizyazı, yeni müracaat, yapılandırma, yitik/çalıntı vb. mevzularda Odeabank satın alan hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. Bununla beraber Odeabank web bankacılığı ile de birçok işleminizi tamamlayabilirsiniz. Odeabank davet merkezi ve web bankacılığının yetersiz kalmış olduğu durumlarda en yakın Odeabank şubesine başvurmalısınız.

Odeabank, Lübnan merkezli Bank Audi şirketi tarafınca yönetilmektedir. Bank Audi şirketi dünyanın değişik devletlerinde bankacılık, finans, sigorta vb. alanlarda hizmet veriyor. Odeabank satın alan hizmetleri ve alternatif yazışma yayınlarını içeriğimizin devamında inceleyebilirsiniz. Bununla beraber Odeabank ile ilgili en oldukca dört gözle beklenen soruları da en alt bölümde sizin için yanıtladık.
Sayfa İçeriği1 Odeabank Davet Merkezi2 Odeabank İletişim3 Odeabank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular3.1 Odeabank Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?3.2 Odeabank Güvenilir Mi?3.3 Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.4 Odeabank Kredi Kartı Iyi mi Kapatılır?3.5 Odeabank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.6 Odeabank Kredi Verir Mi?3.7 Odeabank Dolara Ne Kadar Faiz Veriyor?3.8 Odeabank Şubeleri Emek verme Saati Nedir?3.9 Odeabank Kredi Faiz Oranları Nedir?
Odeabank Davet Merkezi

Telefon Numarası
444 8 444

Emek verme Saatleri
Odeabank davet merkezi 7/24 aranabilir.

Direkt Bağlanma
Davet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Odeabank İletişim

Hususi Bankacılık Alan kişi Hizmetleri Numarası
0850 222 8444

Alan kişi Hizmetleri E-Mail Adresi
odeabank.muhaberat@hs04.kep.tr

İletişim Formu
Biçim için tıklayın.

Harcama İtiraz Formu
Biçim için tıklayın.

Yardım Sayfası
Odeabank yardım ve tavsiyeler sayfası için tıklayın.

Alan kişi Memnuniyeti
Odeabank satın alan memnuniyeti anketini cevaplamak için tıklayın.

Genel Müdürlük Adresi
Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Levent 199 Apt. No:199 Şişli/İstanbul

Genel Müdürlük Telefon Numarası
+90 212 304 84 44

Toplumsal Medya Hesapları
Feysbuk, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Odeabank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Odeabank hakkında merak ettiğiniz sorular var mı? Sizin için Odeabank ile ilgili en oldukca dört gözle beklenen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Aşağıdaki sual cevapları inceleyerek Odeabank ile ilgili en mühim mevzuları öğrenebilirsiniz. Yorumlarda Odeabank hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!

Odeabank Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?
Odeabank, Lübnan merkezli bir bankadır. Sahibi Bank Audi şirketidir ve şirket dünyanın değişik devletlerinde değişik isimlerle hizmet vermektedir.
Odeabank Güvenilir Mi?
Yatırım, kredi, kredi kartı, mevduat vb. işlemleriniz için Odeabank’ı kullanabilirsiniz. Odeabank, BDDK tarafınca denetlenir ve güvenilir bankalar arasındadır.
Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Kredi puanınız düşük olsa dahi Odeabank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşterilerine birçok kredi kartı pozitif yanları sunan Odeabank, çeşitli yöntemlerle başvuruları kabul ediyor. Odeabank kredi kartı başvurusu için şu şekilleri kullanabilirsiniz:

Odeabank davet merkezi 444 8 444
Odeabank şubeleri
BANKO boşluk T.C. kimlik numarası yazarak 8444’e gönderebilirsiniz,
Odeabank web bankacılığı.
Buraya tıklayarak detaylı data edinebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Iyi mi Kapatılır?
Odeabank kredi kartınızı kapatmak için Odeabank yazışma merkezi 444 8 444 ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla beraber en yakın Odeabank şubesine başvurarak da kredi kartınızı iptal etmeniz mümkündür.
Odeabank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?
%0.99 ile süregelen faiz oranlarıyla Odeabank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank kredi başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemler:

Nakit boşluk TCKN yazarak 8444’e gönderebilir,
Odeabank yazışma 444 8 444 numarasını arayabilir,
Yada Odeabank şubeleriyle direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank Kredi Verir Mi?
Odeabank, kredi puanı 1100 civarında olan kişilere de kredi verebiliyor. Düşük kredi puanlarına kredi veren bankalar içinde yer edinen Odeabank, kredi için bazı koşullar öne sürebilir. Kredi notunuz düşükse ve nakit ihtiyacınız var ise güvence yada kefil istenebiliyor. Detaylı data edinmek için buraya tıklayın.
Odeabank Dolara Ne Kadar Faiz Veriyor?
Dolar yatırımınızı daha avantajlı bir hale getirmek için Odeabank’tan hesap açtırabilirsiniz. Odeabank, dolar mevduatına %2.75, TL mevduatına %13.80, Euro mevduatına %1.10 faiz veriyor. Detaylı data için Odeabank yazışma 0212 270 84 44 numarasını arayabilirsiniz. Online müracaat yapmak için tıklayın.
Odeabank Şubeleri Emek verme Saati Nedir?
Türkiye’de 50 şubeye haiz olan Odeabank, yenilikçi çözümleriyle ön plana çıkıyor. Odeabank şubeleri emek harcama saatleri 09:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00 olarak belirlenmiştir. 12.00’de öğle arasına giren banka 13.00’de tekrardan hizmet vermeye adım atar. Bununla beraber hafta sonu ve resmi tatillerde kapalıdır. Size en yakın Odeabank şubesini bulmak için tıklayın.
Odeabank Kredi Faiz Oranları Nedir?
Odeabank gereksinim, konut, taşıt vb. kredi türlerine nazaran faiz oranlarını belirlemektedir. Kullanacağınız kredi türü, vade sayısı ve kredi puanınız direkt Odeabank kredi faiz oranlarını etkileyebilir. Odeabank gereksinim kredisi faiz oranı %2.35 iken taşıt kredisi faiz oranı %2.08’dir. Buraya tıklayarak detaylı data edinebilirsiniz.

Alan kişi Hizmetlerine Puan Verin

Tien Nguyen

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolo diyari jigolo ajansimiz jigolo sahibinden jigolo ilan sitesi jigolo kayitci jigololar ariyorum