Odeabank Satın alan Hizmetleri

odeabank musteri hizmetleri 619f0e028cb1a - Odeabank Satın alan Hizmetleri

Lübnan merkezli Odeabank, 2012 yılından beri Türkiye’de hizmet veriyor. Ortalama 20 ilde 50 şube ile hizmet veren Odeabank, bireysel, ticari, KOBİ ve tüzel kişiler için bankacılık faaliyetleri sunmaktadır. Odeabank, BDDK tarafınca denetleniyor olup son aşama güvenilir bankalardan biridir. Kredi, kredi kartı, mevduat hesabı, proje finansmanı, BES vb. mevzularda Odebank ile iletişime geçebilirsiniz. Odeabank alan kişi hizmetleri 444 8 444 numarasıyla 7/24 hizmet vermektedir. Gizyazı, yeni müracaat, yapılandırma, yitik/çalıntı vb. mevzularda Odeabank alan kişi hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. Hem de Odeabank web bankacılığı ile de birçok işleminizi tamamlayabilirsiniz. Odeabank davet merkezi ve web bankacılığının yetersiz kalmış olduğu durumlarda en yakın Odeabank şubesine başvurmalısınız.

Odeabank, Lübnan merkezli Bank Audi şirketi tarafınca yönetilmektedir. Bank Audi şirketi dünyanın değişik vatanlarında bankacılık, finans, sigorta vb. alanlarda hizmet veriyor. Odeabank alan kişi hizmetleri ve alternatif kontakt yayınlarını içeriğimizin devamında inceleyebilirsiniz. Hem de Odeabank ile ilgili en oldukça dört gözle beklenen soruları da en alt bölümde sizin için yanıtladık.
Sayfa İçeriği1 Odeabank Davet Merkezi2 Odeabank İletişim3 Odeabank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular3.1 Odeabank Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?3.2 Odeabank Güvenilir Mi?3.3 Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.4 Odeabank Kredi Kartı Iyi mi Kapatılır?3.5 Odeabank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?3.6 Odeabank Kredi Verir Mi?3.7 Odeabank Dolara Ne Kadar Faiz Veriyor?3.8 Odeabank Şubeleri Emek verme Saati Nedir?3.9 Odeabank Kredi Faiz Oranları Nedir?
Odeabank Davet Merkezi

Telefon Numarası
444 8 444

Emek verme Saatleri
Odeabank davet merkezi 7/24 aranabilir.

Direkt Bağlanma
Davet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Odeabank İletişim

Hususi Bankacılık Satın alan Hizmetleri Numarası
0850 222 8444

Satın alan Hizmetleri E-Mail Adresi
odeabank.muhaberat@hs04.kep.tr

İletişim Formu
Biçim için tıklayın.

Harcama İtiraz Formu
Biçim için tıklayın.

Yardım Sayfası
Odeabank yardım ve tavsiyeler sayfası için tıklayın.

Satın alan Memnuniyeti
Odeabank alan kişi memnuniyeti anketini cevaplamak için tıklayın.

Genel Müdürlük Adresi
Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Levent 199 Apt. No:199 Şişli/İstanbul

Genel Müdürlük Telefon Numarası
+90 212 304 84 44

Toplumsal Medya Hesapları
Feysbuk, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Odeabank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Odeabank hakkında merak ettiğiniz sorular var mı? Sizin için Odeabank ile ilgili en oldukça dört gözle beklenen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Aşağıdaki sual cevapları inceleyerek Odeabank ile ilgili en mühim mevzuları öğrenebilirsiniz. Yorumlarda Odeabank hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin!

Odeabank Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?
Odeabank, Lübnan merkezli bir bankadır. Sahibi Bank Audi şirketidir ve şirket dünyanın değişik vatanlarında değişik isimlerle hizmet vermektedir. 
Odeabank Güvenilir Mi?
Yatırım, kredi, kredi kartı, mevduat vb. işlemleriniz için Odeabank’ı kullanabilirsiniz. Odeabank, BDDK tarafınca denetlenir ve güvenilir bankalar arasındadır.
Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Kredi puanınız düşük olsa dahi Odeabank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşterilerine birçok kredi kartı pozitif yanları sunan Odeabank, çeşitli yöntemlerle başvuruları kabul ediyor. Odeabank kredi kartı başvurusu için şu şekilleri kullanabilirsiniz:

Odeabank davet merkezi 444 8 444
Odeabank şubeleri
BANKO boşluk T.C. kimlik numarası yazarak 8444’e gönderebilirsiniz,
Odeabank web bankacılığı.
Buraya tıklayarak detaylı data edinebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Iyi mi Kapatılır?
Odeabank kredi kartınızı kapatmak için Odeabank kontakt merkezi 444 8 444 ile iletişime geçebilirsiniz. Hem de en yakın Odeabank şubesine başvurarak da kredi kartınızı iptal etmeniz mümkündür.
Odeabank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?
%0.99 ile başlamış olan faiz oranlarıyla Odeabank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank kredi başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemler:

Nakit boşluk TCKN yazarak 8444’e gönderebilir,
Odeabank kontakt 444 8 444 numarasını arayabilir,
Yada Odeabank şubeleriyle direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank Kredi Verir Mi?
Odeabank, kredi puanı 1100 civarında olan kişilere de kredi verebiliyor. Düşük kredi puanlarına kredi veren bankalar içinde yer edinen Odeabank, kredi için bazı koşullar öne sürebilir. Kredi notunuz düşükse ve nakit ihtiyacınız var ise güvence yada kefil istenebiliyor. Detaylı data edinmek için buraya tıklayın.
Odeabank Dolara Ne Kadar Faiz Veriyor?
Dolar yatırımınızı daha avantajlı bir hale getirmek için Odeabank’tan hesap açtırabilirsiniz. Odeabank, dolar mevduatına %2.75, TL mevduatına %13.80, Euro mevduatına %1.10 faiz veriyor. Detaylı data için Odeabank kontakt 0212 270 84 44 numarasını arayabilirsiniz. Online müracaat yapmak için tıklayın.
Odeabank Şubeleri Emek verme Saati Nedir?
Türkiye’de 50 şubeye haiz olan Odeabank, yenilikçi çözümleriyle ön plana çıkıyor. Odeabank şubeleri emek harcama saatleri 09:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00 olarak belirlenmiştir. 12.00’de öğle arasına giren banka 13.00’de tekrardan hizmet vermeye adım atar. Hem de hafta sonu ve resmi tatillerde kapalıdır. Size en yakın Odeabank şubesini bulmak için tıklayın.
Odeabank Kredi Faiz Oranları Nedir?
Odeabank gerekseme, konut, taşıt vb. kredi türlerine bakılırsa faiz oranlarını belirlemektedir. Kullanacağınız kredi türü, vade sayısı ve kredi puanınız direkt Odeabank kredi faiz oranlarını etkileyebilir. Odeabank gerekseme kredisi faiz oranı %2.35 iken taşıt kredisi faiz oranı %2.08’dir. Buraya tıklayarak detaylı data edinebilirsiniz. 
 

Satın alan Hizmetlerine Puan Verin

https://bilgi-bilgi.com

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir