Nasıl yapılır

saçma güzel 4 tarifesi nasıl yapılır

En İyi Vodafone FreeZone Tarifeleri Online’dahi! Popüler Tarifeler

Nasıl FreeZone’lu olurum mu diyorsun? “Vodafonelu değilim ama FreeZone dünyası yersiz güzelmiş, ben de
Vodafone’a geçeyim” diyorsan seni bu köşeye alalım. Vodafoneluyum Vodafonelu Değilim Takip Et Site Haritası Çıkış Yap Vodafone Yanımda İnternet sayfasından çıkmak üzeresiniz. Vodafone Saçma Güzel 4 Tarifesi – Whatsapp Bedava internet Vodafone Saçma Güzel 4 tarifesine gelenler Whatsapp kullanırken kotasından yemiyor. Bu kampanya ile Saçma Güzel tarifesine gelenler Whatsapptan yapacakları mesajlaşma, dosya gönderimi gibi işlemlerde internetlerinden gitmeyecek.

 

Fakat yapacakları görünümlü yahut sesli görüşmeler sahip olunan tarife internetinden tüketecektir. Saçma Güzel tarifeleri ile kullanabileceğiniz armağan GB kampanyalarını başlığı altında bulabilirsiniz. Vodafone Saçma Güzel 4 Tarifesi Tarife içinde 4 GB internet, her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır. Paket içinde 100 adet SMS hakkı bulunmaktadır, böylelikle anlıyoruz ki sms hakkı düşürülmüş ve Whatsapp özelliği ilave edilmiş gibi görünmekte. Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma yahut yeni hat alımı ile Vodafone’a geçen ferdi faturasız aboneler faydalanabilir. Vodafone Saçma Güzel Paket Ve Tarife Avantajları Konu Başlıkları Vodafone Saçma Güzel, genç operatör kullanıcılarının alaka alanlarına göre geliştirilen tarifelerden meydana gelen kampanyadır.

 

Gençler genellikle Spotify ’dahi musiki dinliyor, Instagram’ dahi sosyalleşiyor ve YouTube ’dahi video izliyor. Vodafone FreeZone dahi 26 yaş altı gençlerin bu alaka alanlarına göre tarifelerdeki internetlere ilave Spotify, YouTube ve Instagram ’dahi kullanabileceğiniz bir o kadar daha GB veriyor. Vodafone Saçma Güzel Dünyası Avantajları Vodafone Saçma Güzel Dünyası’ndaki gençlerin interneti derhal bitmiyor! Bu sayede hem çok para harcamıyorlar, üstelik internetlerini doya doya kullanabiliyorlar. Paketin İçeriği şu şekilde; 35TL 750 DK+ 250 SMS+ 8 3TL Vodafone Süper Kolay Paket 8 ’i Vodafone mağazalarından, vodafone.com.tr’den, Vodafone Yanımda uygulamasından ve bankalardan satın temin edebilirsiniz. Paketin içeriği şayet şu şekilde; 750 DK+ 250 SMS+ 25 3TL Vodafone

 

Faturasız Süper Kolay Paket 3 Fiyat ve Detayları Paket faturasız olduğu için direkt satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketin içeriği bu şekildedir; 27TL 1500 DK+ 250 SMS+ 500 3TL Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 10 Yeni aktivasyonunu tamamlamış bireylerin yararlanabileceği bir tarifedir. Vodafone Faturasız Yenilenen 6GB, 2GB, 7GB, 4GB tarifelerini yenileme için, YENILE yazıp 7000 ’ e göndermeniz tarifenizin yenilemesi için yeterlidir.Tarifelerin geçerlilik süreleride 30 gündür. Vodafone Faturasız Yenilenen 6 GB Detayları 2021 Vodafone Faturasız Yenilenen 6 GB, maaş 38 TL karşılığında vatan içi her yöne 750 DK, 250 SMS ve 6 GB internet hakkı aldığınız bir tarifedir. YENILENEN6GB yazıp 7000 Yenilenen 6 GB Tarifesine Vodafone Faturasız Yenilenen 2 GB Detayları Vodafone Faturasız Yenilenen 2, maaş 22 TL karşılığında vatan içi her yöne 750 DK, 250 SMS ve 2 GB internet hakkı aldığınız bir tarifedir.

 

Tien Nguyen

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolo diyari jigolo ajansimiz jigolo sahibinden jigolo ilan sitesi jigolo kayitci jigololar ariyorum