Uygarlığın Ayak İzleri Krallar ve Tanrılar Çıktı!

uygarligin ayak izleri krallar ve tanrilar cikti 6190946603483 860x860 - Uygarlığın Ayak İzleri Krallar ve Tanrılar Çıktı!

Uygarlığın Ayak İzleri serisinin ikinci kitabı çıktı. Celil Sadık’ın oldukça sevilen Uygarlığın Ayak İzleri Rönesans’tan Barok Döneme Sanat Dehaları kitabından sonrasında serinin ikincisi Krallar  ve Tanrılar 18.12.2020 tarihinde stoklara girecek sadece çeşitli sitelerde şimdiden ön siparişe açılmış durumda.Kitap365 Ön SiparisKidega Ön SiparişTanıtımKrallar ve Tanrılar” Dünyada sayısız uygarlık ilkin tüm ihtişamıyla varlık buldu, sonrasında da yok oldu. Hepsi tarih yazdı, fetihleri ve zaferleriyle övündüler. Ne var ki edindikleri tüm başarımlar birer birer o günkü anlamını yitirdi, takvimden eksilen her yaprak unutuluşun buruk anısına dönüştü… Doğal zamanı mısra getirip insanoğlunu gizemleri, mitleri ya da anıtsal yapılarıyla hâlâ büyüleyenler haricinde!Celil Sadık, Uygarlığın Ayak İzleri serisinin ikinci kitabında, kum saatinin akışını dondurarak zamanı birkaç bin yıl geriye sarıyor; sanat dallarının mevzu etmekten asla vazgeçmediği, mitler ve masallardan yapılmış bir labirenti adımlıyor. İlk kitabından aşina olduğumuz romansı diliyle Mısır’ın altın kumları arasına gizlenen ölümsüz krallardan, Antik Yunan tanrılarının şaşırtıcı öykülerinden ve asırlardır ayakta duran bir kilisenin gizeminden söz ederken uygarlık tarihinin en görkemli yapıtlarını da gözler önüne seriyor.
POLİSİYE KURGUNUN MATEMATİĞİYLE
ANTİKÇAĞIN GİZEMLERİNİ BULUŞTURAN
BU YENİ MACERAYA HOŞ GELDİNİZ!Kitap365 Ön Siparis Kidega Ön Sipariş

https://bilgi-bilgi.com

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir