Vakıf Katılım Alan kişi Hizmetleri

vakif katilim musteri hizmetleri 61a05f8f3ba04 - Vakıf Katılım Alan kişi Hizmetleri

Vakıf Katılım, 2015 senesinde kurulmuş ve 2016 senesinde BDDK etkinlik izniyle hizmet vermeye adım atmıştır. Vakıflar Genel Müdürlüğü, Mahmut Han-ı Evvel Bin Mustafa Han Vakfı (I. Mahmut Vakfı), Bayezi Murat Paşa Bin Abdusselam Vakfı (Murat Paşa Vakfı),  Han-ı Sani Vakfı (II. Bayezid Vakfı) ve Mahmut Han-ı Sani Bin Abdulhamit Han-Evvel Vakfı (II. Mahmut Vakfı)  tarafınca kurulmuştur. ‘Faizsiz bankacılık’ sistemiyle hizmet veren Vakıf Katılım, bireysel ve ticari satın alan işlemlerini tamamlamaktadır. Vakıf Katılım satın alan hizmetleri 0850 202 1 202 numarasından 7/24 hizmet verir. Hesap açma, konut finansmanı, taşıt finansmanı, güvence mektubu vb. birçok mevzuda Vakıf Katılım davet merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vakıf Katılım, müşterilerine destek olmak adına değişik yazışma yayınlarını da kullanmaktadır. İçeriğimizin devamında Vakıf Katılım yazışma ve alternatif kanalları inceleyebilirsiniz. Hem de Vakıf Katılım ile ilgili en fazlaca dört gözle beklenen sorular da en alt bölümde yer ediniyor.
Sayfa İçeriği1 Vakıf Katılım Davet Merkezi2 Vakıf Katılım İletişim3 Vakıf Katılım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular3.1 Vakıf Katılım Devlet Bankası Mı?3.2 Vakıfbank ve Vakıf Katılım Aynı Mı?3.3 Vakıf Katılım Faizsiz Mi?3.4 Vakıf Katılım Iyi mi Hesap Açabilirim?3.5 Vakıf Katılım İhtiyaç Kredisi Veriyor Mu?3.6 Vakıf Katılım Kar Oranı Hesaplama Iyi mi Yapılır?3.7 Vakıf Katılım Müşterisi Iyi mi Olurum?3.8 Vakıf Katılım Gümüş Hesabı Iyi mi Açılır?3.9 Vakıf Katılım Fiziki Altın Veriyor Mu?3.10 Vakıf Katılım Kaç Şubesi Var?3.11 Vakıf Katılım’a Iyi mi Ulaşabilirim?3.12 Vakıf Katılım Finansman Yapılandırma İşlemi Iyi mi Yapılır?
Vakıf Katılım Davet Merkezi

Telefon Numarası
0850 202 1 202

Geri Arama 
Evet

Gerçek Şahıs
Evet

Emek verme Saatleri
Vakıf Katılım davet merkezi 7/24 aranabilir.

En İyi Arama Saati
08:15 – 09:45

Direkt Bağlanma
Davet merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım İletişim

Hususi Bankacılık Alan kişi Hizmetleri Numarası

444 44 77

Alan kişi Hizmetleri E-Mail Adresi
vakifkatilimbankasi@hs3.kep.tr

İletişim Formu
Biçim için tıklayın.

Alan kişi Kıvanç Merkezi
0850 202 1 205

Yardım Sayfası
Vakıf Katılım yardım ve tavsiyeler sayfası için tıklayın.

Harcama İtiraz Formu
Biçim için tıklayın.

Genel Müdürlük Adresi
Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:10 Ümraniye/İstanbul

Genel Müdürlük Telefon Numarası
+90 216 800 55 55

Toplumsal Medya Hesapları
Feysbuk, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Vakıf Katılım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Vakıf Katılım hakkında en fazlaca dört gözle beklenen soruları ve mevzuları araştırdık. Aşağıda Vakıf Katılım bankası ile ilgili en fazlaca merak ettiğiniz mevzuları inceleyebilirsiniz. Ek olarak siz de Vakıf Katılım ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. 
Vakıf Katılım Devlet Bankası Mı?
2016 senesinde ‘İslami Bankacılık’ yada öteki ismiyle ‘faizsiz bankacılık’ sistemiyle kurulan Vakıf Katılım, bir devlet bankasıdır. Ana kurucusu ise T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü’dür. 
Vakıfbank ve Vakıf Katılım Aynı Mı?
Vakıf Katılım ve Vakıfbank içinde herhangi bir bağ bulunmuyor. Değişik sistem ve değişik yönetim kurullarıyla çalışan her iki banka da kendi ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektedir. 
Vakıf Katılım Faizsiz Mi?

Öteki katılım bankaları şeklinde Vakıf Katılım da faizsiz bankacılık işlemlerini sürdürmektedir. Bu sistemde müşterilere faizle ilgili gelir yada giderler yansıtılmaz. Geleneksel sistemde kredi olarak adlandırılan işlem, Vakıf Katılım bankasında finansman olarak nitelendirilir.
Vakıf Katılım Iyi mi Hesap Açabilirim?
Katılım bankacılığı işlemlerinizi tamamlamak ve faizsiz bankacılık işlemlerinden yararlanmak için Vakıf Katılım’dan hesap oluşturabilirsiniz. Vakıf Katılım bankasından hesap açtırmak için en yakın şubesine başvurmanız gerekiyor. Şubeye gitmeden Vakıf Katılım bankasından hesap açtırmanız mümkün değil. Size en yakın Vakıf Katılım şubesini görmek için tıklayın.
Vakıf Katılım İhtiyaç Kredisi Veriyor Mu?
İhtiyaç, konut ve taşıt kredileriniz için Vakıf Katılım bankasına başvurabilirsiniz. Sadece Vakıf Katılım bankasında meydana getirilen kredi işlemleri, öteki bankalara gore farklıdır. İhtiyaç finansmanı olarak adlandırılan işlem de 36 aya kadar vade yapılabiliyor. Vakıf Katılım İhtiyaç Finansmanı kar oranları %1.55 civarında değişiyor. Detaylı informasyon edinmek için tıklayın.
Vakıf Katılım Kar Oranı Hesaplama Iyi mi Yapılır?
Finansman ihtiyaçlarınız için Vakıf Katılım bankasından konut, taşıt vb. amaçlarla işlem yapabilirsiniz. Vakıf Katılım kar oranı oranları finansman türüne gore farklılık gösteriyor. Hem de TL, Dolar, Altın vb. ihtiyaçlarınız için de kar oranı değişecektir. Online kar oranı hesaplaması için tıklayın.
Vakıf Katılım Müşterisi Iyi mi Olurum?
Vakıf Katılım müşterisi olmak için yapılması ihtiyaç duyulan tek şey şubeye gitmektir. Online, telefon yada web bankacılığı üstünden Vakıf Katılım müşterisi olunamıyor. Detaylı informasyon için Vakıf Katılım satın alan hizmetleri numarası ile görüşebilirsiniz.
Vakıf Katılım Gümüş Hesabı Iyi mi Açılır?
Halihazırda Vakıf Katılım müşterisiyseniz Gümüş hesabı açmak için Vakıf Katılım davet merkezi 444 44 77 numarası ile görüşebilirsiniz. Vakıf Katılım müşterisi değilseniz en yakın Vakıf Katılım şubesine başvurmanız gerekmektedir.
Vakıf Katılım Fiziki Altın Veriyor Mu?
Birikimlerinizi güvenle saklamak için Vakıf Katılım altın hesabı açtırabilirsiniz. Vakıf Katılım fiziki altın ve fiziki gümüş verir. Sadece bazı şartları vardır:

Bir gramdan daha azca altınlarda fiziki altın verilmez,
Beş kilogramdan fazla gümüş için fiziki teslimat yapılır,
Platin birikimlerinde elden teslimat yapılmıyor.

Vakıf Katılım Kaç Şubesi Var?
Vakıf Katılım’ın Türkiye’de 44 ilde 119 şubesi vardır. Her geçen gün büyümeye ve satın alan portföyünü geliştirmeye devam eden Vakıf Katılım, telefon ve web bankacılığı işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Vakıf Katılım en yakın şube yada atm’lerini görmek için tıklayın.
Vakıf Katılım’a Iyi mi Ulaşabilirim?
Kar oranı, hesap işlemleri, havale / EFT, finansman vb. ihtiyaçlarınız için Vakıf Katılım satın alan hizmetleri numarasına 0850 202 1 202 7/24 ulaşabilirsiniz.
Vakıf Katılım Finansman Yapılandırma İşlemi Iyi mi Yapılır?
Finansman yapılandırma işlemleri Vakıf Katılım tarafınca gerçekleştirilmiyor. Öteki katılım bankalarında olduğu şeklinde Vakıf Katılım da yapılandırma yapmıyor. Bu durumun en temel sebebi ise faizsiz bankacılık ilkelerinden kaynaklanıyor.

Alan kişi Hizmetlerine Puan Verin

https://bilgi-bilgi.com

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir