Nasıl yapılır

web sitesi reklamı nasıl yapılır

İnternette Reklam Nasıl Yapılır ? ÜCRETSİZ OLANLAR: 1- Facebook Sayfası Oluşturarak:  Günümüzde FACEBOOK bundan sonra hayatımızın vazgeçilmezi durumuna gelmiş halde. Facebook’ta sayfa meydana getirmek çok kolay. Şirketinizin ürünlerini sayfanızda paylaşarak, müşterilerin beğenmesini sağlayabilir ve nedeniyle potansiyel bir müşteri kitlesi oluşturursunuz. Müşterilerinizle mesajlaşıp bilgi verebilirsiniz. adresinden Sayfa Oluştur bölümünden sayfanızı açabilirsiniz. adresinden makaleyi inceleyebilirsiniz. Örnek:   3- Google+ Profili Oluşturarak:  Artık her birimizin Android telefon kullandığımızdan ötürü gmail hesabı bulunuyor. G e-posta hesabımızla Google+ profili yaratarak ürünlerimizi tanıtabiliriz. Örnek:   4- Google İşletme Kaydı Yaparak:  Google’ın para ödemeden sunmuş olduğu bir üründür. ………

 

adresinden makaleyi inceleyebilirsiniz. 5- Youtube’dahi Video Oluşturarak:  Google’dahi bir ürünü arar iken karşımıza videolar dahi ön sırada çıkıyor. ÜCRETLİ OLANLAR:

1- İnternet Sitesi Yaparak:  Ürün ve hizmetlerinizi tanıtacağınız bir internet sitesi yaparak tanıtım yapabilirsiniz. Sitenize ürünlerinizin ve hizmetlerinizin fotoğraflarını bilgilerini ve videolarını yükleyebilir, etiketler ilaveten üst sıralara çıkabilirsiniz. Tabi bunun için Domain+Hosting+Web Tasarım ücretlerini ödemeniz lazım olur. Örnek:

2- Google Adwords’e Reklam Vererek:  Google’ın tanıtım hizmeti olan ADWORDS internet sitesi olan şirketlere tanıtım hizmeti sunar. İnternet sitelerinde çıkan ve google aramalarında en başta,en altta ve yanda aşikar reklamlara örnektir. Tıklama başına maliyetle alakalı kişileri internet sitenize yönlendirir. Örneğin alttaki resime göz atalım. “Yemek Odası Takımları” terimini google’dahi arattığımızda al ile işaretlediğim a

 

lanlar Google Adwords reklamlarıdır. Ödeyeceğiniz ücrete göre reklamlarınız daha önde yayınlanır. Türkiyede 40 milyon bireyin Facebook kullandığını ve burakamın arttığını düşünecek olursak, büyük şirketlerin tanıtım vermesi mecburi olacaktır. Daha pekçok tanıtım verme ve yayınlama aracı mevcuttur. Yazı dolaşımı Benzer Gönderiler İnternette blog sitesi açmanın pekçok yolu var. Vucudumuzun sihhati için önemi büyük olan yürüme bundan sonra günümüzde insanımız yönünden epey az uygulanan bir spor durumuna geldi. İnsanların enerji kaynaklarına yakın yerlerde toplandıkları ve devlet kurdukları görülmüştür.

 

Aşağıdaki formu doldurup Gönder düğmesine basınız Şirketinizin Dünya’ya açılan kapısı olan websitenizin profesyonel olması şirketinizin prestiji yönünden önemli öneme sahiptir. Responsive dizayn masaüstü pc, tablet, taşınabilir cihazların ekran çözünürlüklerine elverişli olarak görüntüleme basitliği yayınlayan internet tasarımıdır. Web sitesinizi yaptırmadan evvela alan adı, hosting, fiyatlandırma, dizayn, teknik dayanak gibi konulara hakim olmanız sizin için yarar sağlayacaktır.

 

Google dünya genelinde ki arama motoru ile kendi içeriğinde en iyi tanıtım seçeneklerini sunmaktadır. Alan adı yaşı internet sitesi SEO çalışmasını büyük ölçüde etkilemektedir. Online reklamlarınızın bu siteye vereceği ilişki, müşterileri firmanız ile ilgili brifing fırsatı tanır. Kodlama gerekmez. Bir mahalli işletmeniz varsa işletmenizin Google Arama ve Haritalar’dahi gösterilmesi için İşletme Profili’nde bir sayfa oluşturun. Başlamak için, şimdilik Akıllı kampanyaların kullanılabildiği denetim edin. Biz de belirlediğiniz kategorileri esas alarak, reklamınızı tetikleyebilecek arama ifadelerini belirleriz.

Tien Nguyen

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolo diyari jigolo ajansimiz jigolo sahibinden jigolo ilan sitesi jigolo kayitci jigololar ariyorum