Ekonomi

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası

Türkiye’nin en büyük bankalarından önde gelen Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin yaşamış olduğu sorunlara yönelik en süratli hizmeti sunmak adına alternatif birçok yazışma yöntemi sunmaktadır. Yapı Kredi yazışma kanalları üstünden; telefon, e – posta, toplumsal medya, faks vb. şekillerinden birini tercih ederek kısa sürede banka ile ilgili mesele, yakınma yada önerilerinizi iletebilirsiniz. Yapı Kredi alan kişi hizmetleri sorunlarınız için en süratli çözümleri sağlamaktadır.

Sayfa İçeriği1 Yapı Kredi Alan kişi Hizmetleri Numarası2 Yapı Kredi Alan kişi Temsilcisine Direkt Bağlanma 3 Yapı Kredi İletişim Formu 4 Yapı Kredi İletişim E – Posta Adresi 5 Yapı Kredi Toplumsal Medya Adresleri 6 Yapı Kredi Posta Adresi 7 Yapı Kredi Faks Numarası 8 Yapı Kredi Destek Merkezi 9 Yapı Kredi Yakınma Hattı
Yapı Kredi Alan kişi Hizmetleri Numarası
Yapı Kredi Bankası tarafınca değişik bankacılık işlemleri için değişik alan kişi hizmetleri numarası belirlenmiştir. Tüm işlemleriniz için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz:

Yapı Kredi Bireysel Alan kişi İletişim Merkezi Numarası: 444 0 444 / 0850 222 0 444
Yapı Kredi Kurumsal Alan kişi İletişim Merkezi Numarası: 444 0 448 / 0850 222 0 448

İletişim numaralarını arayabilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet elde eden Yapı Kredi davet merkezi yardımıyla ister kurumsal isterseniz de bireysel alan kişi işlemlerinizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Alan kişi Temsilcisine Direkt Bağlanma
Yapı Kredi Bankası alan kişi temsilcisine direkt bağlanmak için 444 0 444 yada 444 0 448 numaralarından birini arayarak:

İşlem menüsü seçilir (1 kredi kartı – 2 bankacılık işlemleri)
Arkasından 0’ı tuşlayarak direkt alan kişi temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Yapı Kredi İletişim Formu
Gelişen teknoloji yardımıyla elektronik ortamlar üstünden Yapı Kredi ile kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ile en süratli şekilde iletişime geçmek için:

Yapı Kredi Bizlere Yazın Sayfası
Yapı Kredi Online Hizmet Sayfası

Üstünden anında erişim sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi alan kişi olup bulunmadığınız fark etmeksizin online hizmet sayfası üstünden tüm mevzularda destek alabilirsiniz.
Yapı Kredi İletişim E – Posta Adresi
Yapı Kredi Bankası tarafınca sunulan ürün ve hizmetler için yakınma, talep ve önerileriniz için Yapı Kredi Çözüm Kanalları adresi üstünden:

Yapikredi@yapikredi.hs02.kep.tr

Adresi üstünden anında sorunlarınıza cevap alabilirsiniz.

Yapı Kredi Toplumsal Medya Adresleri
Yapı Kredi Bankası ile toplumsal medya üstünde iletişime geçmek isteyen kişiler için kurumsal toplumsal medya hesapları:

Yapı Kredi Feysbuk Hesabı: @YapiKredi
Yapı Kredi Twitter Hesabı: @YapiKrediHizmet
Yapı Kredi WhatsApp Destek Hattı

Yapı Kredi Posta Adresi
Yapı Kredi Bankası merkezine posta yöntemiyle evrak yada müracaat iletmek isteyen kişiler:

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Genel Müdürlük: Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Cad. Levent 34330 Beşiktaş – İstanbul

Adresi üstünden genel müdürlük ile iletişime geçebilir.
Yapı Kredi Faks Numarası
Yapı Kredi Bankası ile faks yöntemiyle iletişime geçmek isteyen kişiler için Yapı Kredi Genel Müdürlük Faks Numarası: 90 (212 339 60 00) olarak belirlenmiştir. Yapı kredi yazışma adresleri üstünden taleplerinize nazaran en ideal seçeneği kullanarak en süratli çözüm yöntemine anında erişim sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi kurumsal web sayfası üstünden tüm işlem yayınlarını görüntülemeniz mümkündür.
Yapı Kredi Destek Merkezi
Yapı Kredi Bankası ile iletişime geçmeden ilkin kurumsal web sayfası üstünden aradığınız hizmetin sunulup sunulmadığını öğrenmeniz işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Yapı Kredi destek merkezlerine:

Yapı Kredi Alan kişi İletişim Merkezi
Yapı Kredi Bireysel Alan kişi İletişim Merkezi
Yapı Kredi Kurumsal İletişim Merkezi

Adresleri üstünden ulaşabilirsiniz.
Yapı Kredi Yakınma Hattı
Yapı Kredi Bankasının sunmuş olduğu ürün ve hizmetlere yönelik karşılaşacağınız tüm problemler için banka tarafınca belirlenen yakınma hatlarını kullanabilirsiniz. Yapı Kredi müşterileri için bireysel sesli akıllı yanı sistemi ile birçok soruna anında cevap alabilirsiniz.

Yapı Kredi Çözüm Kanalları

Bağlantı adresi üstünden en uygun yakınma hattını seçerek ister elektronik olarak isterseniz de telefonla yardım alabilirsiniz.

5
/
5
(
4

votes
)

Tien Nguyen

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolo diyari jigolo ajansimiz jigolo sahibinden jigolo ilan sitesi jigolo kayitci jigololar ariyorum