Ekonomi

Yemeksepeti müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

yemeksepeti iletisim

Türkiye’nin en kurumsal online paket servis firmalarından önde gelen Yemeksepeti, alan kişi memnuniyeti açısından alternatif birçok online ve direkt kontakt kanalları üstünden hizmet sağlar. Şirket ve müşterileri bir araya getiren uygulama, güvenli ve süratli hizmet sağlayarak alan kişi taleplerini ve şikayetlerini de aynı güvenle karşılar. Satın alan hizmetleri canlı yardım sayfası, e – posta kontakt adresi yada telefon numarası ile şirket ile görüşebilirsiniz. Yemeksepeti kontakt numarası: 444 5 445 ile en kısa sürede alan kişi temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra canlı yardım ile fazlaca daha kısa sürede hizmet almanız mümkündür.

Sayfa İçeriği1 Yiyecek Sepeti Satın alan İletişim Merkezi 2 Yiyecek Sepeti Satın alan Hizmetleri Telefon Numarası 3 Yiyecek Sepeti İletişim E – Posta Adresi 4 Yiyecek Sepeti Canlı Yardım 5 Yiyecek Sepeti Toplumsal Medya Hesapları
Yiyecek Sepeti Satın alan İletişim Merkezi
Yemeksepeti ile görüşme sağlayabileceğiniz firmanın tüm güncel kontakt kanallarına destek merkezi üstünden erişim sağlayabilirsiniz. Tüm kontakt kanalları ile telefon, mobil, e – posta ve canlı yardım hizmeti ile firmayla anında kontakt kurabilirsiniz. Tüm mevzularda sual, görüş ve önerilerinizi 7/24 iletebileceğiniz kontakt kanalları yardımıyla kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Yemeksepeti İletişim

Yiyecek Sepeti Satın alan Hizmetleri Telefon Numarası
Yemeksepeti tarafınca sunulan tüm hizmetler için firmanın mevcut kontakt yayınlarını kullanabilirsiniz. Direkt alan kişi hizmetleri üstünden şirket yetkilisi ile görüşmek için davet merkezini aramanız mümkündür. Sipariş iptali, para iadesi, ödeme sorunları, sipariş durumu, iş birliği vb. tüm mevzularda davet merkezi üstünden yardım almanız mümkündür.

Yemeksepeti Satın alan Hizmetleri Numarası: 444 5 445
Yemeksepeti Genel Merkez Telefon Numara: +90 212 359 18 00

Güncel davet merkezi ve telefon numaraları üstünden şirket ile görüşme sağlayarak her mevzuda yardım alabilirsiniz. Mobil yada web uygulaması üstünden şirket ile görüşme ağlayarak online kontakt yayınlarını da etkin bir halde kullanmanız mümkündür.
Yiyecek Sepeti İletişim E – Posta Adresi
info@yemeksepeti.com adresine e – posta göndererek şirket tarafınca sunulan tüm hizmetler için kurumsal destek alabilirsiniz. Mevcut e – posta adreslerinin haricinde direkt firmanın alan kişi hizmetleri telefon numaraları ile yada diğeri online hizmetler üstünden kontakt kurmanız mümkündür. Online yardım sayfası yardımıyla sizin için sipariş durumu, sipariş iptali ve ödemelere ilişkin pek fazlaca değişik hizmet sunulur. Dijital dönüşüm politikaları kapsamında ağırlıklı olarak şirket tarafınca online hizmet sağlandığı için şirket ile online işlemler üstünden kontakt kurmanız sizin için fazlaca daha oldukca avantaj elde edecektir.
Yiyecek Sepeti Canlı Yardım
Yemeksepeti mobil yada web uygulaması üstünden verdiğiniz tüm siparişleri canlı yardım sayfası üstünden takip edebilirsiniz. Sipariş durumundan iptaline kadar her mevzuda kesintisiz hizmet canlı yardım sayfası üstünden dakikalar içinde sunulur. Canlı yardım sayfası üstünden kısa süre içinde alan kişi temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Yemeksepeti üyelik işlemlerinin tamamlanmasının peşinden direkt mobil yada web ara yüzü ile canlı alan kişi destek sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Uzun süre beklemek zorunda kalmadan sipariş durumu hakkında detaylı data alabilir yada sipariş iptali ya da değişimleri için bu sayfadan destek alabilirsiniz. Online yardım hizmetleri ve kontakt kanalları yardımıyla şirket tarafınca tüm müşterilerine kesintisiz ve süratli yardım sunulur.
Yiyecek Sepeti Toplumsal Medya Hesapları
Yemeksepeti toplumsal medya hesapları üstünden tüm güncel hizmetleri görüntüleyebilir ve sorunlarınız hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz. Öte taraftan güncel kampanya ve duyurular hakkında da detaylı bilgiyi firmanın resmi toplumsal medya hesapları üstünden almanız mümkündür. Yemeksepeti toplumsal medya hesapları üstünden ek olarak güncel olarak sorunlarınızı da firmaya fazlaca daha süratli bir halde iletmeniz mümkündür. Yemeksepeti resmi toplumsal medya hesapları:

Yemeksepeti Feysbuk
Yemeksepeti Twitter

Satın alan Hizmetlerine Puan Verin

Tien Nguyen

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for https://bilgi-bilgi.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolo diyari jigolo ajansimiz jigolo sahibinden jigolo ilan sitesi jigolo kayitci jigololar ariyorum